MSBLT Vinohrady nad Váhom 2010

Tento rok sme sa opäť ,tak ako v minulom roku zúčastnili Medzinárodných skúšok v brlhorení terrierov, ktoré sa konali v dňoch 19. - 20. 6. 2010 vo Vinohradoch nad Váhom. Rozlosovanie bolo už v piatok, preto sme sa na cestu vybrali hneď po práci.  Po dorazení na miesto sme postavili stan a na slávnostnom rozlosovaní sme si vylosovali  číslo 27. To z celkového počtu prihlásených cca 90 psov  bolo výborné. Spočiatku sa zdalo, že predpovede počasia sa nenaplnia, ale podvečer sa zatiahlo a lialo až do soboty rána. Ďažďa sme si užili aj v nedeľu doobeda, ale našťastie celú sobotu svietilo slniečko a tak nás lejak, zima v noci a blato všade, všade, všade nezdecimovali úplne.

Našej Terinke sa síce nepodarilo obhájiť minuloročný titul CACIT, ale i tak predviedla vynikajúci výkon a dosiahla ocenenie I.c./II.c., š/š s časom 0,65s/0,22s.

Nášmu kamarátovi Marcelovi Sýkorovi so psom AX  Slovakia Lutra, ktorý je otcom našich šteniatok sa tento rok podaril skvelý výkon. Ziskal ocenenie I.c./I.c. , čo mu zabezpečilo titul CACIT.

Musím pochváliť slovenských psov, pretože podali výborné výkony a obstáli v zahraničnej konkurencii - dúfam, že podrobné výsledky budú čoskoro zverejnené na našej klubovej stránke  www.terriers.sk

Podujatie bolo výborne zorganizované, občerstvenie fungovalo na jednotku a v sobotu večer nám do tanca prišla zahrať živá muzika. Jasné, že kombináciu guláš z diviaka + pivko sme si nemohli dať ujsť, ale neoddolali sme aj pečenému diviakovi. Pre nás ľudí z mesta je to predsa len delikatesa.  

Videli sme veľa krásnych výkonov psov a stretli veľa kamarátov a známych. A tiež sa nám prišli ukázať naše dve šteniatka Advei a Adnar. To bola pre mňa tá "čerešnička na torte". Takže o rok znova.

 

Fotogaléria: MSBLT Vinohrady nad Váhom 2010